גילי ארגוב: "חיכיתי מתי אני אמות כבר" – אנשים

ראשי פורומים מוסיקה מדברים מוסיקה גילי ארגוב: "חיכיתי מתי אני אמות כבר" – אנשים

 • This topic has 2 משתתפים and תגובה 1.
מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #4743
  Osi Yosef
  משתתף

  http://www.mako.co.il/music-news/local-taverna/Article-74c5ecbdf549141006.htm

  גילי ארגוב: "חיכיתי מתי אני אמות כבר"גילי ארגוב נעלם מביתו לפני חודשיים וחצי וסכנה נשקפה לחייו. אחרי כמעט שנתיים שהיה נקי, הזמר בן ה-40, בנו של זהר ארגוב, שוב נפל לסמים וביקש את נפשו למות. כעת הוא מנסה שוב להיגמל ואומר בראיון ל"אנשים": "הרגשתי שזה הסוף שלי, שאני לא אצליח לצאת. אני מבקש סליחה מכל מי שפניתי אליו בבקשת עזרה כשהסתובבתי ברחובות"חיים אתגר
  | אנשים | פורסם 08/10/13 05:00

  הזמר גילי ארגוב, בנו בן ה-40 של הזמר זוהר ארגובז"ל, נעלם לפני כחודשיים וחצי מביתו, ומשפחתו חששה לחייו. הוא נפל אז שוב לסמים, הסתובב ברחובותדרום תל אביב כנרקומן חסר-בית וביקש עזרה מאנשים. ארגוב אף הביע משאלת מוות – לסיים את חייו בטרם עת, כמו אביו. כעבור שלושה ימים נמצא במצב רע, עם חשש לנמק ברגל, ושב הביתה.
  בראיון מיוחד לחיים אתגר בתוכנית "אנשים" הוא אומר: "חשבתי בסיבוב הזה שאולי זה הסוף שלי. הרגשתי שאני לא.. אין לצאת, שאני לא אצליח לצאת. חיכיתי מתי אני כבר ימות, מתי זה ייגמר של הסבל הזה, כל הייסורים, כל השוועות, מתי זה ייגמר? חיכיתי. אמרתי אולי מחר, אולי שבוע הבא, אולי במנה הבאה, בשימוש הבא. והרסתי עוד יותר, ושיבשתי לעצמי עוד יותר. ככה נכנסתי יותר עמוק, ולא ראיתי שום דרך לצאת ממעגל הסמים".
  "ברחתי לרחובות והתחלתי לבקש שם מאנשים עזרה. פה אני מתבייש כבר, פה אני מתבייש. כל בן אדם שפניתי אליו כשהייתי במצבים הלא טובים שלי, פה אני מבקש סליחה, אני מצטער, אני הייתי קצת הרבה לא אני".
  מנסה להיגמל מסמים, אחרי שנכשל שוב ושוב בעבר

  בחודשיים האחרונים מנסה גילי ארגוב להשתקם במרכז הגמילה "אביב" שנמצא בלוד. זו לא הפעם הראשונה שהוא מנסה לעבור גמילה מסמים. ארגוב ניסה להיגמל כבר כמה וכמה פעמים, אבל נכשל.

  הוא היה נקי כמעט שנתיים ברציפות, השתתף בדצמבר 2012במופע לציון 25 למותו של אביו, הזמר המנוח זוהר ארגוב. לפני כן הוציא שני סינגלים חדשים, "תרקדי'" וחידוש ל"אחרי 20 שנה"של שמוליק קראוס. בראיון ל-mako סיפר שהוא עובד על שיר בשם "ילד", שיוקדש לבנו אופק בן ה-8, אותו לא ראה משך שנים. אופק הוא הבן שנולד לארגוב מאישה לה היה נשוי בעשור שעבר וממנה התגרש. "זה עצוב לי", אמר אז ארגוב, "התרחקתי ממנו בגלל המצב שהייתי בו. לא רציתי שהוא יחווה את מה שאני חוויתי בילדות, בסביבה שגדלתי בה עם האבא והמשפחה".
  אך בחודש פברואר האחרון גילי ארגוב שוב נפל לתהום ונעצר בחשד שהיכה את חברתו, שסירבה להתלונן. רגע לפני הסוף, כשהוא בתחתית של התחתית, הגיע למרכז הגמילה.

  #10757
  iiishay1992
  משתתף

  ראיון מרגש ביותר מקווה מאוד שהוא יגמל סופית ולא יפול שוב..
  זמר גדול בן אדם ענק מאחל לו רק טוב ושיתעסק במוזיקה ולא בעולם השחור הזה..

  #10758
  Osi Yosef
  משתתף

  @shahar241 wrote:

  ראיון מרגש ביותר מקווה מאוד שהוא יגמל סופית ולא יפול שוב..
  זמר גדול בן אדם ענק מאחל לו רק טוב ושיתעסק במוזיקה ולא בעולם השחור הזה..

  מקווים שהוא יצא מזה וגם שיתחיל לעשות סינגלים בעזרת השם!

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.