קאבר: ישי לוי – "בא לו"

המקור ביוונית (Thanos Petrelis), וקאבר נוסף למקור היווני בבולגרית, לשיר "בא לו" שהוציא הזמר ישי לוי לפני כשנתיים אך לא נכלל באף לא אחד מאלבומיו של הזמר.

לפני כשנתיים הוציא לאור הזמר ישי לוי קאבר לזמר היווני Thanos Petrelis, לוי בחר לחדש את שירו "Thelo kai ta Pathaino", קדם לקאבר של ישי חידוש בולגרי נוסף, "בא לו" של ישי לוי פורסם זמן קצר לאחר צאת השיר המקורי ביוון. מדובר בביצוע די טוב של ישי, ללחן של Thanos Petrelis, ולטקסט של ניסים מרי, על מלאכת העיבוד בגרסה הישראלית אחראי המעבד תמיר צור, חשוב לציין כי "בא לו" לא נכלל עד כה באף אלבום של ישי לוי.

בנימה אישית: לפני כשנתיים, עוד בהשמעות הראשונות ברדיו האזנתי לשיר, ולא מצאתי בו משהו ייחודי ומעניין. גם כיום אני חושב ש"בא לו" של ישי לוי אינו שיר מדהים, אם כי כיום בזמן שאני מאזין לשיר אני די נהנה, בעיקר מהביצוע, וגם מהלחן היווני שבשעתו לא היה לטעמי, למרות אגב שאיני מחובר ממש למוסיקה העכשווית, בסופו של דבר ככל הנראה בסביבה של ישי לא התלהבו מהשיר מה שגרם לכך שלא יופיע באף אלבום שלו, ישנם הרבה שירים בז'אנר שהוציאו זמרים מפורסמים לאור ולבסוף לא נכללו באלבומי אולפן שלהם, והסיבה ?!

"בא לו"
המקור ביוונית


"בא לו"
הגרסה הבולגרית

"בא לו"
ישי לוי

מאת מתן מדמוני  ·  11 באוקטובר 2013
תגיות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פאנל משתמש

קטגוריות

סקר

באיזה מדור הייתם רוצים יותר כתבות באתר?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

תגובות אחרונות