סגיב כהן ודקלון – "פרח המדבר"

היום (06.01.14) מוציאים סגיב כהן ודקלון סינגל חדש בשם 'פרח המדבר' אותו כתב אופיר כהן. בשיר מנסים הצמד להביא אווירה נוסטלגית בסגנון השירים הקלאסים של פעם בתקופת 'צלילי העוד' בה היה חבר דקלון. עם הסינגל הם משחררים קליפ שאותו ביים נהוראי חובב ביטון.

סגיב כהן ודקלון – "פרח המדבר"

מילות השיר 'פרח המדבר'

"מילדות שמעתי את קולך, עוד לוגם לוגם את שירתך, בזוכרי ימים ימימה, חסידה צחורה הנעימה, מעגל אסגור היום איתך, בוא תשיר איתי סלסל קולך, שיר חדש אפרוט על מיתרך, עם גיטרה כמו פעם, עוד כוסית בשביל הטעם, העיקר שיש בלב שמחה.

פזמון: ואז אני נזכר, איך פעם בעבר, שהחיים היו פשוטים, ממש כמו בכפר. ואז מתוך תקליט, נולד לו עוד להיט, ונגונך היה נעים, כמו פרח המדבר.

בוא תשמח איתי, אזמר לך בשירתי, חנה'לה התבלבלה, השמחה גדולה הלילה, כי הנה הגיע עת דודים. את כל האורות הדליקו, את הקצב אל תפסיקו, נשתטה היום עם הצלילים.

פזמון: ואז אני נזכר, איך פעם בעבר, שהחיים היו פשוטים, ממש כמו בכפר. ואז מתוך תקליט, נולד לו עוד להיט, ונגונך היה נעים, כמו פרח המדבר."

מאת רותם שמואלי  ·  6 בינואר 2014

5 תגובות בנושא “סגיב כהן ודקלון – "פרח המדבר"”

  1. לקח את הדואט "סופרים את הקופה" עם ג'קי מקייטן ופשוט שיכתב לו את המילים והקליט עם דקלון.
    אולי בגלל שעם ג'קי זה היה ההקלטה הראשונה, ויכול להיות שפשוט השיר המקורי יותר יפה לדעתי, שזה גורם לי לאהוב יותר את הגרסא עם ג'קי.

  2. מחזק את אלירן, לא יודע אם זה הקול הכובש של ג'קי או בגלל שזה השיר המקורי, יותר אוהב את את 'סופרים את הקופה'.
    ומאידך מתפלא מאוד על סגיב ש'חסך' על השיר ופשוט שיכתב מילים…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פאנל משתמש

קטגוריות

סקר

באיזה מדור הייתם רוצים יותר כתבות באתר?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

תגובות אחרונות