בנימה אישית: ניצנים של חורף

בכל שנה תקופת החורף מביאה לנו סינגלים שיתחברו לנימי הלב. וכמו שהניצנים יוצאים בחורף הפעם אשים את האצבע על יוצרים וזמרים חדשים שמתקדמים בדרך הנכונה.

תמיר גלבוע, זמר ויוצר מרחובות שאחראי על כמה שירים שיצאו בזמן האחרון (וגם הם לזמרים חדשים)בסינגל שני שמוקדש לאמא. ניתן לשמוע את הרגש הכבוד וההערכה של תמיר לאמו וכל אחד מאתנו יכול להתחבר בזכות הפשטות,הכנות,העוצמה וכל מילה נוספת מיותרת!

תמיר גלבוע – "אם אוהבת"

יוני גרייב,זמר עולה בתחילת דרכו בסינגל שני שמראה את היופי בשלבים הראשוניים. במיוחד כאחד שיצא לו לשמוע את יוני בשנתיים האחרונות בכמה אירועים ומועדונים,שמתי לב שבכל פעם יש עוד צעד קדימה. בשיר הזה ניתן לראות את הדרך,ההתמדה והכישרון. אין ספק שהבחור החליט לקחת את עצמו בידיים,ישב למד,התפתח,וכל התוצאות נושאות פרי בשל לחלוטין.

יוני גרייב – "מתאהב מחדש"

https://www.youtube.com/watch?v=g5W1DaViztI

אליאור יעיש,זמר ויוצר ממושב נחלה, בחור צעיר ששאב במשך שנים כל-כך הרבה סגנונות,כתב למגירה ועכשיו הוא בדרך לאלבום בכורה. אליאור זמר עם יכולות יוצאות דופן והסבלנות שלו השתלמה,הוא פשוט מתפוצץ בכל שיר ושיר ונותן עולם שלם שלא היה כאן לפני. השילוב בין המוסיקה שינק בבית הוריו והחיבור שלו לסגנונות השונים הפכו אותו לזמר במשבצת חדשה ויחודית שנבנת במיוחד עכשיו עבורו.

בסינגל "מגנט של בעיות" אליאור מביא טקסט שונה ממה שאנו רגילים ביום יום,במקום סינגל אהבה מתחנף אליאור יורה את הכל בפנים, בצורה הומוריסטית ומשחקי מילים בדרך שונה וסוחפת ולא דומה לשום דבר ששמעתם לפני!

אליאור יעיש – "מגנט של בעיות"

מאת גיא יוסף לוי  ·  14 בינואר 2015

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פאנל משתמש

קטגוריות

סקר

באיזה מדור הייתם רוצים יותר כתבות באתר?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

תגובות אחרונות