בנימה אישית: למה זנחנו את א'גאר?

מקרה שקרה לי והעיף אותי שנים אחורה. בשעות בין הערביים ישבתי לי אחרי יום עבודה ארוך ומתיש והחלטתי לאחר הרבה זמן לבדוק מה קורה בפייסבוק, נתקלתי בקטע וידאו של הזמר אג'אר מנגן ושר את השיר "אלינור" של זוהר. הביצוע המיוחד עם הנגינה וההגשה הייחודית לו החזירו אותי לנעורים שלי שהיתי מקשיב שעות על גבי שעות לשירים שלו, "שבוי לאהבה" שליווה את אהבתי הראשונה, "נסחפת כמו ילדה" ועוד רבים וטובים.

אג'אר ממשפחה ענייה מטורקיה מתגלה ע"י אלי בנאי אמרגנה של זהבה בן. כבר מגיל 9 אג'אר מוציא מספר אלבומים מוצלחים ומנפיק מתוכם כמה להיטים גדולים, שמצליחים לתפוס את אוזנם של הקהל ולהיחקק אצלו עד היום. בשיא ההצלחה שלו מפסיק אג'אר לחלוטין את כל העשייה המוסיקלית שלו וחוזר בפתאומיות לטורקיה.

כעבור כמה שנים הוא מוציא דואט משותף ב2007 עם הזמר תמיר גל ועושה סיבוב הופעות בארץ,וב2012 מוציא דואט נוסף עם נתי רז.

האזינו לאג'אר – "נסחפת כמו ילדה"

נזכרתי כמה רעש היה כשכולם דיברו על הדואט שהוא מוציא עם תמיר גל , נזכרתי איך הייתי קורא בפורומים על הופעותיו השונות והחברים בדקו מי מגיע, או למי אפשר להצטרף והתחינות שמישהו יקליט קטע קטן וישלח לכולם.
לאחר כשעה קיבלתי בקשת חברות מאג'אר והתחלנו לדבר, מכמה דקות בלבד אפשר לשמוע בקולו כמה הבחור צנוע ואוהב את הקהל שלו, את המוסיקה שלו! ושוב חוזרת ועולה בי השאלה היכן אבדה דרכנו? זמר שהיה מופיע כל ערב מגיל צעיר, על כל במה אפשרית בארץ וקהל מעריצים שהיום הזמרים רק יכולים לחלום עליו! פשוט נשכח.

האזינו לדואט של תמיר גל ואג'אר – "דרכו של עולם"

נכון בהרבה חפלות שרים את שיריו, ומידי פעם חולף רכב או תעברו ליד איזה בית ותשמעו אותו מתנגן ברקע , אך לפי דעתי מגיע לו יותר מזה, מגיע לו שהקהל בארץ יעשה לו את הכבוד הראוי ויזמין אותו שוב להופיע, מגיע לו שיעשו לו איזה ערב הוקרה אך ורק לגרום לו לחייך שוב ולהחזיר לו ולו לדקה את ההרגשה שהוא נותן לנו.

מגיע לנו מוסיקה טובה יותר, ובכדי שזה יקרה עלינו לתת יד למי שעושה אותה!

מאת גיא יוסף לוי  ·  22 ביולי 2015
תגיות:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

פאנל משתמש

קטגוריות

סקר

באיזה מדור הייתם רוצים יותר כתבות באתר?

צפה בתוצאות

Loading ... Loading ...

תגובות אחרונות